Naprawy OC i AC

Dokonujemy również napraw bezgotówkowych, co oznacza, że w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę samochodu. Dla oszczędzenia cennego czasu klientów pomagamy w przeprowadzeniu formalności związanych z procedurą zgłaszania szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym.
Jako jedyni w okolicy posiadamy uprawnienia do samolikwidacji szkód komunikacyjnych , w takich firmach jak PZU, HESTIA , MTU, AVIVA ,WARTA czyli na miejscu wykonujemy oględziny samochodu, sporządzamy kosztorys w systemie audatex,

Naprawę rozpoczynamy natychmiast po wycenie szkody dokonanej przez rzeczoznawcę z towarzystwa ubezpieczeniowego angażując w materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy, własne środki finansowe. Skraca to znacznie czas naprawy Państwa samochodu, nierzadko umożliwiając jego odbiór jeszcze przed zakończeniem wszystkich formalności z zakładem ubezpieczeniowym. Likwidujemy wszystkie szkody (AC i OC) przy współpracy z dowolnym towarzystwem ubezpieczeniowym działającym na polskim rynku.

Zapewniamy samochód zastępczy na czas naprawy !

Naprawa bezgotówkowa